کردستان پیگیری جدی برای اجرای ساماندهی کارگزاری‌ها

کردستان پیگیری جدی برای اجرای ساماندهی کارگزاری‌ها

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کردستان از پیگیری مجدانه اجرای دستورالعمل های ابلاغی در خصوص تطبیق کارگزاری موجود و ایجاد کارگزاری های جدید در این استان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، احمدپور با بیان این مطلب گفت: با توجه به سیاست‌های صندوق در حوزه ساماندهی کارگزاران، مدیریت استان کردستان با دعوت از تمامی کارگزاران صندوق جهت حضور در دفتر استان و ابلاغ دستورالعمل‌های مربوطه به آنها، به تشریح اهداف صندوق از این اقدام پرداخت و به سوالات و ابهامات کارگزاران پاسخ داد.

وی افزود: در بررسی‌های بعمل آمده از تعداد 132 کد کارگزاری استان بر اساس دستورالعمل تطبیق کارگزاران حدود 30 کد دارای شرایط تطبیق مندرج در بند یک ماده یک را دارا بوده که مقدمات تطبیق این گروه صورت گرفته است. در مرحله بعد بر اساس بند سه ماده یک دستورالعمل، کارگزارانی که در یک بخش حضور دارند تجمیع خواهند شد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کردستان ساماندهی کارگزاران را از برنامه‌های اساسی سه ماهه دوم سال جاری صندوق برشمرد که در کنار دیگر برنامه‌های کمی و کیفی به صورت جدی پیگیری و اجرا خواهد شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©