سمنان بیمه،  گامی مهم در جهت آتیه افراد

سمنان بیمه،  گامی مهم در جهت آتیه افراد

امام جمعه درجزین در دیدار با مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان سمنان، بیمه شدن را گامی مهم در جهت آتیه افراد جامعه خواند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر حجت‌الاسلام رحیمی‌زاده، در جریان دیدار محمد فرزاد با وی، با بیان این مطلب گفت: بدون شک باید در خطبه‌های نماز جمعه به مسئله مهم بیمه‌های اجتماعی پرداخته شود و از مدیر استانی صندوق برای سخنرانی و پاسخگویی به مسائل و مشکلات مردم در پیش از خطبه‌های نماز جمعه دعوت به عمل آید.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان سمنان هم در این دیدار با توصیف و تبیین هدف صندوق و فعالیت‌های صورت گرفته‌، برخورداری همه اقشار جامعه از بیمه اجتماعی را به عنوان یکی از اهداق چشم‌انداز بیست ساله کشور یادآوری کرد و گفت: با این نگاه دعوت کردن مردم به بیمه شدن از سوی مسئولان امری واجب است.

وی در ادامه خواستار انعکاس و تبیین رسالت صندوق در نماز‌های جمعه مبنی بر عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستاییان و عشایر شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 749
  • 4,128,013
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©