گلستان اطلاع‌رسانی به مردم، ضرورتی مهم است

گلستان اطلاع‌رسانی به مردم، ضرورتی مهم است

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان در بازدید از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر این استان با بیان اینکه مردم نمی‌دانند که خدمات بیمه روستایی چیست مطلع ساختن مردم را وظیفه تمامی مسئولان استانی دانست.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، دانیال پولادوند، مدیر صندوق استان گلستان در بازدید علی نصیبی از دفتر این صندوق، عدم آگاهی کشاورزان و روستاییان را عامل بی‌بهره‌ماندن آنان از مزایای بیمه اجتماعی دانست و با بیان اینکه بخش عمده‌ای از کشاورزان و روستاییان و عشایر از مزایای بیمه بی‌اطلاع هستند گفت: نبود آگاهی کافی کشاورزان و روستاییان موجب شده تا ازین بیمه بی‌بهره بمانند.

وی با یادآوری اینکه کشاورزان و روستاییان می‌توانند با پرداخت مبالغ اندک بطور سالیانه خود را تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار دهند تصریح کرد: بخش مهمی از عدم پوشش و مشکلات بیمه اجتماعی این قشر مربوط به بخش فرهنگی است و وظایف دهیاران در این بخش بسیار سنگین است.

دانیال پولادوند در ادامه به سیاست پالایش کارگزاران صندوق در سال جاری خبر داد و گفت: استفاده از ظرفیت اداره کل امور روستایی در شناسایی روستاها و افراد  واجد شرایط در اجرای این فرایند می‌تواند راه‌گشا باشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©