کردستان پیگیری جدی طرح ساماندهی کارگزاران

کردستان پیگیری جدی طرح ساماندهی کارگزاران

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان از پیگیری جدی اجرای دستورالعمل‌های شماره یک و دو کارگزاری‌های در این خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، جبار احمدپور با اعلام این خبر افزود: با توجه به سیاست‌های صندوق در حوزه ساماندهی کارگزاران، مدیریت صندوق استان با دعوت از کارگزاران جهت حضور در دفتر استان و ابلاغ دستورالعمل‌های مربوطه، به تشریح اهداف صندوق از این اقدام پرداخت و به سوالات و ابهامات کارگزاران پاسخ داد.

وی تصریح کرد: در بررسی‌های بعمل آمده از تعداد 132 کد کارگزاری استان بر اساس دستورالعمل تطبیق کارگزاران حدود 30 کد دارای شرایط تطبیق مندرج در بند یک ماده یک را دارا بوده که مقدمات تطبیق این گروه صورت گرفته است. در مرحله بعد بر اساس بند سه ماده یک دستورالعمل، کارگزارانی که در یک بخش حضور دارند تجمیع خواهند شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,637
  • 3,868,350
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©