یزد تاکید فرماندار تفت بر عزم مسئولان برای توسعه بیمه اجتماعی

یزد تاکید فرماندار تفت بر عزم مسئولان برای توسعه بیمه اجتماعی

فرماندار تفت بر عزم جدی مسئولان شهرستان بخصوص بخشداران و دهیاران در خصوص توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر تاکید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمود زارع در جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر این شهرستان خواستار عزم جدی همه مسئولین شهرستان بخصوص بخشداران و دهیاران و شورای اسلامی شهر تفت شد تا افزایش ضریب نفوذ بیمه به شکل شایسته‌ای صورت گیرد‌.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان یزد هم در این جلسه با اشاره به اینکه تمامی افراد فاقد بیمه شهرهای زیر 20 هزارنفر جمعیت از جمله شهر تفت می‌توانند از خدمات این بیمه شامل مستمری بازنشستگی پیری و ازکارافتادگی و فوتی بهره‌مند شوند گفت: هم‌اکنون در استان یزد 89 هزار نفر مشمول بیمه هستند که تا‌کنون 18 هزار نفر به عضویت این بیمه درآمدند.

وی افزود: درشهرستان تفت 12 هزار و 256 نفر فاقد بیمه و مشمول این بیمه هستند که تاکنون 4 هزار و 398 نفر بیمه شده‌اند که از این تعداد 247 نفر مستمری دریافت می‌کنند .

حسن ابراهیمی با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم برای برای افزایش ضریب نفوذ بیمه در این شهرستان به بیش از 40 درصد انجام شده است از همه مسئولین درخواست کرد تا امسال با نگاهی نو و عزم جدی وارد این عرصه شده و برای تحقق اصل 29 قانون اساسی و گسترش چتر حمایتی بیمه تلاش کنند.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©