مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی: سرمایه‌گذاری صندوق بیمه اجتماعی در استان بوشهر افزایش می‌یابد

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی: سرمایه‌گذاری صندوق بیمه اجتماعی در استان بوشهر افزایش می‌یابد

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در جلسه شورای اداری استان بوشهر به ارائه گزارشی از این صندوق پرداخت و گفت: ۵ هزار میلیارد تومان میزان سرمایه‌گذاری صندوق بیمه اجتماعی است که با برنامه‌ریزی میزان سرمایه‌گذاری این صندوق در استان بوشهر افزایش می‌یابد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمدرضا رستمی در نشست شورای اداری استان بوشهر با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه صندوق بیمه اجتماعی با هدف تقویت نیروهای مولد جامعه تاسیس شده است که اکنون 4 صندوق بیمه‌ای زیر مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی قرار گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه یک میلیون 600 هزار نفر بیمه شده این صندوق هستند گفت: صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر جوان‌ترین صندوق بیمه در کشور تحت پوشش  قرار دادن شش میلیون نفر در کشور است.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با بیان اینکه در استان بوشهر افزون بر 20 هزار و 300 نفر بیمه صندوق اجتماعی هستند خاطرنشان کرد: در استان بوشهر 28 هزار نفر تحت پوشش بیمه سازمان‌های حمایتی هستند که یک‌هزار و 876 نفر تحت پوشش بهزیستی و 15 هزار و 300 خانوار بیمه شده عادی هستند.

رستمی با بیان اینکه در 4 ماه نخست امسال رشد صندوق بیمه اجتماعی 28 درصد بوده گفت: استان بوشهر در 4 ماه نخست امسال در رشد افراد تحت پوشش رتبه دوم کشور کسب کرد.

وی با اشاره به سرمایه‌گذاری 5 هزار میلیارد تومانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر افزود: 5 هزار میلیارد تومان میزان سرمایه‌گذاری صندوق بیمه اجتماعی است که با برنامه‌ریزی میزان سرمایه‌گذاری این صندوق در استان بوشهر افزایش می‌یابد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©