یزد اجرایی شدن فرایند تطبیق و ایجاد کار گزاری‌ها در استان

یزد اجرایی شدن فرایند تطبیق و ایجاد کار گزاری‌ها در استان

فرایند تطبیق و ایجاد کار گزاری‌ها در استان یزد با برگزاری گردهمایی کارگزاران سراسر استان  وارد مرحله اجرایی شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حسن ابراهیمی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان یزد در این گردهمایی خواستار توجه جدی همه کارگزاران به جذب بیمه شده جدید و پیگیری جدی عدم تمدیدی‌های کار‌گزاری‌ها شد‌.

وی جذب بیمه شده جدید و جوان را مهمترین شاخص در فرایند تطبیق و ایجاد کار‌گزاری‌های جدید دانست و با اشاره به سهمیه تکلیفی هر کارگزار گفت‌: رسیدن به برنامه افزایش جذب بیمه‌شده از 20 به 40 درصد تا پایان سال تلاش جدی و کار شبانه‌روزی می‌طلبد و در این راستا کار‌گزاران باید مصوبات ستادهای راهبردی که در بعضی شهرستان‌های استان تشکیل شده و به زودی در بقیه شهرستان‌ها نیز تشکیل می‌شود را پیگیری کرده و از طریق برقرای ارتباط با دهیاران روند شناسایی و جذب بیمه شده جدید را سرعت دهند.

ابراهیمی در پایان بر فرصت کوتاه باقی مانده برای تکمیل فرایند تطبیق تاکید کرد و از کارگزان خواست فرایند تطبیق را در اولویت کاری خود قرار دهند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 732
  • 4,127,996
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©