فارس آغاز به کار کارگاه آموزشی خدمات صندوق

فارس آغاز به کار کارگاه آموزشی خدمات صندوق

اولین کارگاه آموزشی، اطلاع‌رسانی و ترویج خدمات صندوق با همکاری مدیریت ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان  فارس در 95 مرکز ترویج جهاد کشاورزی استان فارس آغاز شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، این کارگاه با حضور کمالی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان فارس، مردانی، کارشناس ترویج جهاد استان، مسئول جهاد شهرستان خرامه و مسئولین مراکز خدمات و بهره‌برداران منتخب(کشاورزان) شهرستان خرامه  برگزار شد و در جریان آن کمالی با آسیب‌شناسی مشکلات روستائیان و عشایر از گذشته تا‌کنون اصل 29 قانون اساسی و تاریخچه شکل‌گیری صندوق در راستای حمایت از این قشر را یادآور شد.

کمالی در ادامه خدمات و مزایای صندوق را اطلاع‌رسانی کرد و شرکت کنندگان را از نحوه ثبت نام‌، سطوح درآمدی و کارگزاری‌های مستقر در شهرستان خرامه مطلع ساخت و از همه شرکت‌کنندگان خواست تا با نیتی خداپسندانه خدمات صندوق را به اطلاع کشاورزان، روستائیان و عشایر برسانند تا در آینده‌ای نزدیک جذب 100درصدی جامعه هدف در شهرستان خرامه محقق شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,746
  • 3,888,221
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©