آذربایجان شرقی تأکید فرماندار چاراویماق بر ترویج فرهنگ بیمه در بین روستائیان

آذربایجان شرقی تأکید فرماندار چاراویماق بر ترویج فرهنگ بیمه در بین روستائیان

فرماندار شهرستان چاراویماق استان آذربایجان شرقی بر ضرورت ترویج فرهنگ بیمه در بین روستائیان تأکید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، بلال‌زاده در دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان آذربایجان شرقی و کارگزاران صندوق با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ بیمه در بین مردم بویژه کشاورزان، روستائیان و عشایر منطقه چاراویماق تصریح کرد: امید‌داریم با ترویج فرهنگ بیمه و اطلاع‌رسانی به مردم عزیز این شهرستان تعداد بیمه‌شدگان را تا پایان سال جاری به سه هزار و 200 نفر افزایش دهیم.

وی همچنین با تأکید بر نیاز منطقه به ارائه خدمات لازم در خصوص بیمه خواستار رفع سریع موانع و انجام اقدامات مقتضی در این خصوص شد.

محمد نظری، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان آذربایجان شرقی هم در این دیدار با ارائه گزارشی از عملکرد و نحوه اجرای طرح تطبیق و ساماندهی کارگزاران تعداد بیمه شدگان اصلی در شهرستان چاراویماق را دو هزار و 800 نفر اعلام کرده و افزود: با توجه به این آمار شهرستان چاراویماق در رتبه چهاردهم استان قرار دارد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 347
  • 3,884,822
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©