یزد تاکید فرماندار اشکذر بر عزم جدی برای توسعه بیمه اجتماعی

یزد تاکید فرماندار اشکذر بر عزم جدی برای توسعه بیمه اجتماعی

فرماندار اشکذر استان یزد بر عزم جدی همه مسئولین شهرستان بخصوص بخشداران برای توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر تاکید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد علی شاه حسینی، در جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر این شهرستان خواستار توجه همه مسئولین شهرستان بخصوص دهیاران و شورای اسلامی شهر اشکذر شد تا افزایش ضریب نفوذ بیمه به شکل شایسته‌ای صورت گیرد‌.

وی گفت‌: با توجه به اینکه شهر اشکذر کمتر از 20 هزار نفر جمعیت دارد باید همه افراد فاقد بیمه از این فرصت مطلع شوند و در این راه مهمترین چالش پیش رو را عدم اطلاع مردم از موضوع است.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان یزد هم در این جلسه با اشاره به اینکه تمامی افراد فاقد بیمه شهرهای زیر 20 هزارنفر جمعیت از جمله شهر اشکذر می‌توانند از خدمات این بیمه شامل مستمری بازنشستگی پیری و ازکارافتادگی و فوتی بهره‌مند شوند گفت: هم‌اکنون در استان یزد 89 هزار نفر مشمول بیمه هستند که تا کنون 18 هزار نفر به عضویت این بیمه درآمدند.

وی افزود: درشهرستان اشکذرحداقل 4 هزار و 485 نفر فاقد بیمه و مشمول این بیمه هستند که تاکنون فقط 947 نفر بیمه شده‌اند که از این تعداد 19 نفر مستمری دریافت می‌کنند‌.

حسن ابراهیمی با بیان اینکه برای افزایش ضریب نفوذ بیمه در این شهرستان به بیش از 40 ردصد برنامه‌ریزی شده گفت‌: برای سهولت دسترسی مردم با درخواست فرماندار شهرستان عامل برای کارگزاری شهرستان ایجاد شده است که تاکنون فعالیت خوبی هم داشته است.

وی از همه مسئولین درخواست کرد تا امسال با نگاهی نو و عزم جدی وارد این عرصه شده و برای تحقق اصل 29 قانون اساسی و گسترش چتر حمایتی بیمه تلاش کنند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©