سمنان استفاده از مرکز افکارسنجی استانداری برای کمک به صندوق

سمنان استفاده از مرکز افکارسنجی استانداری برای کمک به صندوق

مدیر کل امور اجتماعی فرهنگی استانداری سمنان پیشنهاد کرد تا با استفاده از مرکز افکار سنجی استانداری سمنان اطلاعات جامعی از مخاطبان و جامعه هدف صندوق به دست آید.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، امیر بینایی، این پیشنهاد را در جریان دیدار با محمد فرزاد، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان عنوان کرد و گفت: بیمه حق هر شهروندی است و فراگیر شدن آن مستلزم تبلیغ و آگاهی است.

وی در همین ارتباط به نقش فرمانداران‌، بخشداران و دهیاران اشاره و خاطر نشان کرد: آموزش در روستا در همه ابعاد‌ از جمله آسیب‌های اجتماعی‌، بیمه و … ضروری است و در همین راستا باید کارگروهی متشکل از امور اجتماعی و فرهنگی و دفتر امور شهری و روستایی استانداری‌، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر و سایر دستگاه‌های مرتبط تشکیل شود.

بینایی در ادامه استفاده از مرکز افکار سنجی استانداری سمنان را نقطه عطفی در جهت دستابی به اطلاع کامل و جامع از موانع و مشکلات بیمه‌ای مردم دانست و خواستار همکاری سازنده شد.

در این دیدار محمد فرزاد هم با ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته صندوق از سال 84 تا کنون و تشریح مسائل و مشکلات بیمه‌ای مردم و بیان آمارهای موجود‌، گفت‌: بیمه یکی از ملاک‌های مهم در کشور‌های پیشرفته است و برای اینکه بتوانیم کشوری برخوردار از عدالت اجتماعی و سطح رفاه مناسب داشته باشیم لازم است زیر‌ساخت‌های لازم منجمله امر بیمه را  اولویت قرار دهیم .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©