در جریان برگزاری سمینار فنی منطقه‌ای اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی مطرح شد درخواست مدیر‌عامل صندوق بیمه‌اجتماعی برای عضویت در اتحادیه بین المللی ایسا

در جریان برگزاری سمینار فنی منطقه‌ای اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی مطرح شد درخواست مدیر‌عامل صندوق بیمه‌اجتماعی برای عضویت در اتحادیه بین المللی ایسا

در جریان برگزاری سمینار فنی منطقه‌ای اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی (ایسا) در تهران، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از تلاش این صندوق برای عضویت در اتحادیه بین‌المللی ایسا خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه‌اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی(ISSA)، سازمانی راهبردی بین‌المللی برای نمایندگی‌ها و سازمان‌های تامین اجتماعی و دپارتمان‌های دولتی بشمار می‌رود که در ٤ اکتبر سال ١٩٢٧ تحت نظارت سازمان بین‌المللی کار (ILO) و بنا به درخواست تعدادی از کشور‌های اروپائی برای به اشتراک گذاشتن تجارب، اطلاعات و هماهنگی‌های ملی در حوزه طرح‌های بیمه‌های اجتماعی بنا نهاده شد. تلاش این نهاد در سطح بین‌المللی، حمایت مشتاقانه ILO را دربر‌داشت و به ویژه بر چشم‌انداز تامین‌اجتماعی مبتنی بر عدالت اجتماعی تاکید شده است.

گفتنی است، سمینار منطقه‌ای اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی (ایسا) در سطح ملی و بین‌المللی به میزبانی سازمان تامین اجتماعی در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه نهم و دهم شهریورماه سال جاری در تهران برگزار شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 328
  • 4,142,502
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©