آذربایجان شرقی تاکید فرماندار هشترود بر استفاده از مزیت شورای کشاورزی شهرستان در ترویج بیمه اجتماعی

آذربایجان شرقی تاکید فرماندار هشترود بر استفاده از مزیت شورای کشاورزی شهرستان در ترویج بیمه اجتماعی

فرماندار شهرستان هشترود در دیدار مدیر استانی و کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی استان آذربایجان شرقی ضمن ابراز علاقمندی برای همکاری همه جانبه در جهت ارتقای ضریب پوشش بیمه‌ای روستائیان، مزیت شورای کشاورزی شهرستان و کارشناسان طرح پهنه‌بندی کشاورزی برای ترویج و هدایت روستائیان به عضویت در صندوق بیمه اجتماعی را یادآور شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حسن مستفید از طرح این موضوع در جلسه آتی این شورا خبر داد و اعلام آمادگی کرد تا هماهنگی‌های لازم را در این حوزه انجام دهد.

محمد نظری، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان آذربایجان شرقی نیز با بیان اینکه تحقق پوشش 38 درصدی بیمه اجتماعی کشاورزان هشترودی در سایه حمایت مسؤولین محلی و تلاش کارگزاران اقدامی ارزشمند در دولت "تدبیر و امید" بحساب می‌آید خواستار هم افزایی بیشتر ارگان های مرتبط در این مهم شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 735
  • 4,138,208
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©