معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق: به‌طور متوسط در هر ماه یک نشست با مدیران استان‌ها داشته‌ایم

معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق: به‌طور متوسط در هر ماه یک نشست با مدیران استان‌ها داشته‌ایم

معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با بیان اینکه بر اساس آمار به‌طور متوسط در هر ماه یک نشست مدیران استانی تشکیل شده است، گفت: در نیمه اول امسال 6 نشست منطقه‌ای با مدیران استان‌ها برگزار شد که در آنها به صورت تحصصی مبحث تبیین برنامه‌های صندوق و مشورت با مدیران به منظور ایجاد وحدت رویه و پاسخ به سوالات و ابهامات استان‌ها مورد توجه قرار گرفت.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد پوستین‌دوز با ابراز رضایت از برگزاری این‌گونه نشست‌ها‌، صدور دستور‌العمل‌ها و دستورات اداری بعد از نشست‌ها را از برکات اینگونه هم‌اندیشی‌ها بر‌شمرد و اعلام داشت: در تمامی این جلسات مدیران استانی با مدیرعامل صندوق و معاونین و تعدادی از مدیران تخصصی بصورت مستقیم دیدار داشته و به بیان دیدگاه‌های خود و در خصوص موارد مطروحه پرداخته‌اند.

پوستین‌دوز به برگزاری همایش بزرگ مدیران صندوق در نیمه دوم ماه آینده در شهر یزد اشاره کرد و افزود: در این نشست علاوه بر نشست معمول سالیانه با محوریت معاون توسعه منابع، آموزش مدیران دفاتر استانی نیز پس از همایش در شهر یزد برگزار می‌شود.

وی از مدیران استان‌ها خواست تا ساماندهی کارگزاری‌ها را بعنوان اولویت اصلی مدیران بخش بیمه‌ای تا حصول نتیجه با دقت و وفق دستورالعمل‌های صادره  پیش ببرند و در صورت هرگونه ابهام و یا مشکل مراتب را با قید فوریت با اداره کل امور استانها مطرح کنند.

پوستین دوز تصریح کرد: نظارت فنی ادارات کل معاونت بیمه‌ای در نیمه دوم سال بطور جدی و در تمامی استان‌ها پیگیری می‌شود و نتیجه گزارشات جهت قدردانی از استان‌های برتر و یا اصلاح امور به مدیران استان‌ها ابلاغ و در صورت نیاز مدیران مربوطه جهت توضیح و مشورت به ستاد دعوت خواهند شد‌.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 653
  • 4,138,126
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©