یزد حضور فعال صندوق در نخستین نمایشگاه توانمندی های روستاییان استان

یزد حضور فعال صندوق در نخستین نمایشگاه توانمندی های روستاییان استان

نخستین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان استان یزد با حضور فعال صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، نماینگی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان یزد در راستای برنامه‌های تبلیغی و اطلاع‌رسانی خود با حضور فعال در اولین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان این استان که در قالب 210 غرفه دایر شد با برپایی غرفه‌ای اقدام به معرفی و ارائه خدمات صندوق به صورت چهره‌به‌چهره کرد.

در جریان این نمایشگاه که روستاهای تمام شهرستان‌های استان به طور فعال حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان یزد با اشاره به استقبال خوب مردم گفت: امیدواریم حضور صندوق در این گونه برنامه‌ها در کنار سایر فعالیت‌‌های اطلاع‌رسانی و تبلیغی بتواند در آگاه‌سازی مردم و مسئولان و افزایش ضریب نفوذ بیمه در این استان مفید و مؤثر واقع شود.

معرفی توانمندی های روستاهای استان، معرفی روستاهای نمونه، جاذبه های فرهنگی، جذب گردشگر و آشنایی شهرنشینان با ظرفیت و قابلیت های روستاییان از اهداف این نمایشگاه که با همکاری دفتر شهری، روستایی و امور شوراهای استانداری، فرمانداران، بخشداران، اتحادیۀ تعاونی دهیاری‌ها و دستگاه های اجرایی استان برگزار شده است به شمار می‌رود.

گفتنی است، غرفه صندوق، در یکی از روزهای برگزاری نمایشگاه میزبان استاندار یزد بود که با استقبال وی مواجه شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 681
  • 4,126,071
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©