طی مراسمی با رستمی و بازوند صورت گرفتامضاء تفاهم‌نامه همکاری صندوق بیمه اجتماعی با استانداری لرستان

طی مراسمی با رستمی و بازوند صورت گرفتامضاء تفاهم‌نامه همکاری صندوق بیمه اجتماعی با استانداری لرستان

در جریان سفر مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به استان لرستان، تفاهم‌نامه‌ای بین این صندوق و استانداری لرستان به امضاء رسید.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در جریان نشست محمدرضا رستمی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی با بازوند، استاندار لرستان، راهکارهای توسعه هر چه بیشتر خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در بین اقشار مختلف مردم روستایی، کشاورزان و عشایر این استان مورد بررسی قرار گرفت و موارد مشترک به عنوان سرفصل‌های کاری وارد دستور کار دو طرف شد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی در این دیدار، با اشاره به تعداد مشمولان استان لرستان گفت: تاکنون حدود 50 هزار خانوار تحت پوشش این بیمه قرار گرفته‌اند و 550 خانوار هم از مزایای مستمری از کارافتادگی و بازماندگان بهره‌مند شده‌اند.

استاندار لرستان هم در این دیدار ابراز امیدواری کرد که تا سه سال آینده، 80 درصد واجدین شرایط در استان، به عضویب صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر درآیند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©