در دیدار مدیر صندوق استان خراسان شمالی با نماینده بجنورد مطرح شد ضرورت تصویب قوانین کارشناسی شده در حوزه بیمه‌ای

در دیدار مدیر صندوق استان خراسان شمالی با نماینده بجنورد مطرح شد ضرورت تصویب قوانین کارشناسی شده در حوزه بیمه‌ای

در جریان دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی با نماینده بجنورد، جاجرم، گرمه، رازوجرگلان، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تصویب قوانین کارشناسی شده در حوزه بیمه‌ای تاکید شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی قربانی، نماینده مردم بجنورد، جاجرم، گرمه، رازوجرگلان، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: صندوق بیمه در جهت ارتقاء فرهنگ بیمه در جامعه هدف امیدواریم در آینده مزیت‌های کوتاه مدت نیز دارا باشد تا ملموس بودن بیمه در جامعه هدف به خصوص برای جوانان و تمایل پیش از پیش برای بیمه شدن  را ایجاد کند.

اسدی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر خراسان شمالی نیز در این دیدار تصریح کرد: صندوق در حال بررسی ایجاد مزیت‌های کوتاه مدت برای بیمه‌شدگان بوده و انشاا… با فراهم شدن شرایط اعلام خواهد شد‌.

وی افزود: با حمایت‌های مسئولین استانی همچون نمایندگان  و استاندار امید می‌رود تا صندوق، در جهت ارتقاء فرهنگ آینده‌نگری بیمه‌ای با توجه به شرایط خاصی که دولت و مجلس برای کشاورزان‌، روستائیان و عشایر در نظر گرفته، پیشتر از گذشته گام بردارد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 732
  • 4,127,996
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©