یزد تاکید بخشدار زارچ بر عزم جدی برای توسعه بیمه اجتماعی

یزد تاکید بخشدار زارچ بر عزم جدی برای توسعه بیمه اجتماعی

در جریان تشکیل ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر در بخش زارچ و تعیین سهمیه تکلیفی جذب بیمه شده برای دهیاران، بخشدار زارچ بر عزم جدی برای توسعه بیمه اجتماعی تاکید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، امیر صادقی مقدم، در این جلسه خواستار همت دهیاران و شورای اسلامی شهر زارچ برای افزایش ضریب نفوذ بیمه در این بخش شد‌.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد نیز در این جلسه با اشاره به اینکه تمامی افراد فاقد بیمه شهرهای زیر 20 هزارنفر جمعیت از جمله شهر زارچ می‌توانند از خدمات این بیمه شامل مستمری بازنشستگی پیری و ازکارافتادگی و فوتی بهره‌مند شوند گفت: هم اکنون در استان یزد 89 هزار نفر مشمول بیمه هستند که تا کنون بیش از 18 هزار نفر به عضویت این بیمه درآمدند.

ابراهیمی تصریح کرد: در بخش زارچ با توجه به آمارها حداقل چهار هزار نفر فاقد بیمه و مشمول این صندوق هستند که تاکنون فقط 134 نفر بیمه شده‌اند‌.

وی با بیان اینکه برای افزایش ضریب نفوذ بیمه در این شهرستان به بیش از 40 درصد برنامه‌ریزی شده است از همه مسئولان بخصوص دهیاران درخواست کرد تا امسال با نگاهی نو و عزم جدی وارد این عرصه شده و برای تحقق اصل 29 قانون اساسی و گسترش چتر حمایتی بیمه تلاش کنند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 604
  • 3,888,859
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©