اصفهان اهداء حکم مستمری بازماندگان در منطقه عشایری سمیرم

اصفهان اهداء حکم مستمری بازماندگان در منطقه عشایری سمیرم

حکم مستمری یکی از بازماندگان بیمه‌شدگان متوفی ساکن در منطقه عشایری وردشت سمیرم استان اصفهان با حضور مدیرکل تعهدات قانونی‌، بازنشستگی و مستمری‌های صندوق اهداء شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در جریان سفر سوگند سهیلی مدیر کل تعهدات قانونی‌، بازنشستگی و مستمری‌ها به استان اصفهان حکم مستمری یکی از بازماندگان بیمه‌شدگان متوفی ساکن در منطقه عشایری وردشت سمیرم این استان اهداء شد.

سهیلی در جریان این اتفاق از درایت سرپرست خانواده به دلیل عضویت در صندوق در سال 86 تقدیر کرد و با اشاره به برنامه های نظام جمهوری اسلامی ایران برای حفظ کرامت و منزلت عزیزان عشایری و روستایی که نمود آن تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر در کشور بوده است، خواستار حمایت بیشتر‌ مسئولین شهرستانی و تلاش مستمر کارگزاری‌ها برای ترویج طرح ملی بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر شد‌.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,480
  • 3,901,161
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©