رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران: بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به حفظ کرامت انسان‌ها می‌انجامد

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران: بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به حفظ کرامت انسان‌ها می‌انجامد

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را راهی برای حفظ کرامت انسان‌ها دانست.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، قاسم احمدی لاشکی، در بازدید از مدیریت صندوق بیمه اجتماعی  مازندران با بیان این مطلب تصریح کرد: کار بیمه اجتماعی حمایت از روستائیان به ویژه حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه است و اینکه دو سوم حق بیمه از طرف دولت پرداخت می‌شود می‌توان راهی برای زنده شدن امید در دل این قشر به حساب آید.

وی با تایکد بر اینکه باید روستانشینی تقویت شود گفت: بیمه اجتماعی یکی از نمونه‌های بارز ایجاد انگیزه در مردم است تا بتوانیم جمعیت را در روستاها نگه داریم و ترویج بیمه روستائیان می‌تواند به حفظ کرامت انسانها منجر شود.

وی با تاکید بر ضرورت تهتمام ویژه نمایندگان مجلس، استاندار و دیگر مسئولان در توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان عشایر خاطرنشان ساخت: همه در توسعه و حمایت از این بخش وظیفه داریم و باید آستین همت را بالا بزنیم تا افق‌های توسعه را به دست آوریم.

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در پایان تصریح کرد: از آنجایی که بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، آرامش و امید را به مردم هدیه می‌دهد، باید مورد حمایت جدی قرار بگیرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 575
  • 3,888,830
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©