مدیر کل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی : تبدیل حق بیمه‌های دریافتی به سابقه بیمه‌پردازی از اولویت‌های صندوق است

مدیر کل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی : تبدیل حق بیمه‌های دریافتی به سابقه بیمه‌پردازی از اولویت‌های صندوق است

مدیر کل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، تبدیل حق بیمه‌های دریافتی به سابقه بیمه‌پردازی را از اولویت‌های صندوق دانست.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، عباس باقری با بیان این مطلب تاکید کرد: وظیفه اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های اداره کل وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی در راستای وظایف مربوط به حفظ و نگهداری سابقه بیمه‌شدگان و همچنین جمع‌بندی، مرتب کردن، ساماندهی‌ امور مربوط‌ به‌ جمع‌آوری‌، ثبت‌، نگهداری‌ و استخراج‌ سوابق‌ بیمه‌ای‌ که‌ به‌ مثابه‌ تعهدات‌ مالی‌ بلند مدت برای صندوق است، به عهده این اداره کل است.

وی افزود: با توجه به اینکه اطلاعات سوابق بیمه‌ای کل بیمه شدگان صندوق به استناد حق بیمه‌های وصول شده در اختیار این اداره کل است تبدیل حق بیمه‌های دریافتی از بیمه‌شدگان از بدو تاسیس صندوق‌، به سابقه بیمه‌پردازی به عنوان یکی از اولویت‌ها و برنامه‌های عملیاتی صندوق و اداره کل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی در سال 95 است.

باقری تصریح کرد: با توجه به اینکه دستورالعمل اجرایی ساماندهی سوابق بیمه‌ای ( نحوه تبدیل حق بیمه‌های دریافتی به سابقه بیمه‌پردازی‌) توسط هیات مدیره محترم صندوق تصویب و جهت اجراء ابلاغ شده است با توکل بر خداوند متعال و با بکارگیری تمام امکانات و توان کارشناسی موجود و با همکاری و ایجاد هم افزایی با سایر ادارات کل مرتبط، این مهم را به نتیجه مطلوب خواهیم رساند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,437
  • 4,191,318
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©