یزد اعلام آمادگی امام جمعه زارچ برای اطلاع‌رسانی خدمات صندوق به مردم

یزد اعلام آمادگی امام جمعه زارچ برای اطلاع‌رسانی خدمات صندوق به مردم

در جریان دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه زارچ،  حجت الاسلام و المسلمین دهقان از اطلاع‌رسانی خدمات صندوق به مردم از طریق نماز جمعه تاکید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حجت الاسلام و المسلمین دهقان امام جمعه شهر زارچ با بیان اینکه نداشتن امید به آینده از عوامل مهاجرت روستاییان به شهرهاست اظهار امید‌واری کرد که بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و مزایای آن مورد توجه عموم مردم قرار گرفته و سبب شود روستاییان امید به آینده پیدا کنند.

وی بیمه اجتماعی را دلیلی برای کاهش مهاجرت روستاییان و ساکنین شهر‌های کوچک به مرکز استان دانست.

ابراهیمی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان یزد هم در این جلسه با اشاره به اینکه تمامی افراد فاقد بیمه شهرهای زیر 20 هزارنفر جمعیت از جمله شهر زارچ می‌توانند از خدمات این بیمه شامل مستمری پیری، ازکارافتادگی و فوتی بهره‌مند شوند خواستار اطلاع‌رسانی از طریق تریبون نماز جمعه و شبکه مساجد شد.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 706
  • 3,888,961
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©