در دیدار مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها با نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی  مطرح شد: توجه به روستاییان و عشایر یک ضرورت است

در دیدار مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها با نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی  مطرح شد: توجه به روستاییان و عشایر یک ضرورت است

در جریان دیدار مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی  آیت‌الله یعقوبی بر ضرورت توجه به روستاییان در ابعاد مختلف تاکید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی با بیان این مطلب تصریح کرد: امنیت‌، عدالت و رفاه در معیشت، نیازهای بنیادی جامعه انسانی است و پایه‌های یک تمدن بر این سه اصل استوار است‌.

وی با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب که « در روستاها استعدادهای بالای وجود دارد» بر ضرورت کشف این استعدادها و استفاده از آنها تاکید کرد و گفت: توجه به روستا و روستائیان یک ضرورت است و در مقوله عشایر هم همانگونه که حضرت امام (‌ره‌) فرمودند آنها ذخایر انقلابند و این قشر نیز باید مورد توجه قرارگیرند.

آیت‌الله یعقوبی از برنامه‌های خوب نظام جمهوری اسلامی را ایجاد عدالت و رفاه با توسعه بیمه‌‌های اجتماعی دانست و گفت: توسعه این بیمه باعث ماندگاری روستائیان در روستاها و افزایش تولیدات کشاورزی و دامداری خواهد شد.

در خبری دیگر مصطفی شریعتی، مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی در ادامه سفر خود به استان خراسان شمالی با رییس سازمان جهاد کشاورزی استان‌، مدیرکل دفتر روستایی‌، مدیر کل تعاون کار رفاه اجتماعی و تعدادی از مدیران اجرایی استان دیدار کرد .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©