مدیر کل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی صندوق در استان کرمان هم افزایی بین دستگاه‌ها ضرورتی برای رشد بیمه شدگان

مدیر کل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی صندوق در استان کرمان هم افزایی بین دستگاه‌ها ضرورتی برای رشد بیمه شدگان

مدیر کل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی صندوق در جریان سفر خود به استان کرمان با با تعدادی از مقامات و مسئولین استان دیدار و ملاقات و در آنها بر ضرورت هم افزایی بین دستگاه‌های اجرایی برای رشد بیمه‌شدگان تاکید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، عباس باقری در دیدار با اسماعیلی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: توسعه و گسترش پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در استان با استفاده از تمام ظرفیت‌های مرتبط با حوزه روستا و مناطق عشایری  و با ایجاد هم‌افزایی در سایر دستگاه‌های زیر مجموعه اداره کل تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی استان محقق می‌شود.

وی همچنین با شرکت در جلسه‌ای که در فرمانداری شهرستان رابر برگزار شد ضمن ملاقات با فرماندار، مدیر جهاد کشارزی، رئیس اداره بهداشت و درمان، رئیس اداره دامپزشکی و رئیس شورای اسلامی این شهرستان، توجه هر چه بیشتر مسئولین استان کرمان و شهرستان رابر را به موضوع بیمه اجتماعی قشر زحمت کش و مولد کشاورز، روستایی و عشایری را خواستار شد.

علاوه بر این باقری با حضور در منطقه عشایر‌نشین شهرستان بردسیر ضمن دیدار با طوایف و خانواده‌های عشایری مستقر در این منطقه اعلام کرد: به فرمایش معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری عشایر از ذخائر انقلاب اسلامی هستند و خدمت در هر عرصه‌ای به این عزیزان باعث افتخار مسئولین کشور به ویژه مسئولین صندوق است.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,105
  • 3,867,818
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©