آذربایجان‌شرقی ارائه خدمات بازنشستگی به ساکنان باغشهر

آذربایجان‌شرقی ارائه خدمات بازنشستگی به ساکنان باغشهر

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان‌شرقی از فراهم شدن امکان استفاده از خدمات بازنشستگی کشاورزان ساکن در باغشهر عجب‌شیر از طریق صندوق بیمه اجتماعی خبر داد و خاطرنشان کرد: سهم شهرستان عجبشیر برای پوشش بیمه اجتماعی روستاییان 12 هزار نفر است که تاکنون 3900 بیمه شده اصلی معادل 32 درصد واجدین شرایط در این صندوق عضو شده‌اند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد نظری در دیدار با فرماندار عجب‌شیر با اشاره به نقش صندوق بیمه اجتماعی روستاییان در توسعه روستایی اظهار داشت: برقراری پوشش بیمه اجتماعی روستاییان، باعث ایجاد امنیت اقتصادی و اجتماعی بیشتر در روستاها، کاهش مهاجرت روستاییان به شهرها و تسهیل در فرایند توسعه روستایی شده است.

وی از فراهم شدن امکان استفاده از خدمات بازنشستگی کشاورزان ساکن در باغشهر عجب‌شیر از طریق صندوق بیمه اجتماعی خبر داد و خاطرنشان کرد: سهم شهرستان عجبشیر برای پوشش بیمه اجتماعی روستاییان 12 هزار نفر است که تاکنون 3900 بیمه شده اصلی معادل 32 درصد واجدین شرایط در این صندوق عضو شده‌اند.

سید شمس الدین مراثی فرماندار شهرستان عجب‌شیر نیز در این دیدار از برنامه‌های دولت یازدهم در ارتقای ضریب پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان تقدیر و بر طرح موضوع در جلسه کار گروه توسعه روستایی و عشایری شهرستان تاکید کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 669
  • 4,138,142
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©