اصفهان هم‌اندیشی برای همکاری صندوق و سازمان نظام دامپزشکی

اصفهان هم‌اندیشی برای همکاری صندوق و سازمان نظام دامپزشکی

جلسه هم‌اندیشی به منظور افزایش همکاری‌های دفتر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اصفهان و سازمان نظام دامپزشکی استان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان اصفهان در این جلسه با اشاره به تبصره 7 ماده 2 قانون افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی و تفاهم‌نامه منعقد شده بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور و سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران در سال‌های گذشته‌، خواستار همکاری بیشتر دو نهاد به منظور افزایش پوشش بیمه‌ای در جامعه دامپزشکی استان شد‌.

اخوان‌فر، مدیر سازمان نظام دامپزشکی استان نیز با استقبال از این موضوع پیشنهاد یک فراخوان عمومی در جامعه دامپزشکی استان و شناسایی جامعه هدف را مطرح کرد و مقرر شد لیست متقاضیان به صورت گروهی و شهرستان به شهرستان در اختیار دفتر صندوق در استان قرار گیرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©