البرز توجه به آتیه روستائیان از مهاجرت آن‌ها به شهر‌ها جلوگیری می‌کند

البرز توجه به آتیه روستائیان از مهاجرت آن‌ها به شهر‌ها جلوگیری می‌کند

در نشست مدیر صندوق استان البرز با فرماندار ساوجبلاغ راه کارهای توسعه بیمه اجتماعی برای کشاورزان‌، روستاییان و عشایر شهرستان بررسی شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این نشست که در فرمانداری ساوجبلاغ برگزارشد هادی بشیری مدیر صندوق در استان البرز گفت‌: برخورداری کشاورزان‌، روستائیان و عشایر از خدمات تأمین اجتماعی با حفظ منزلت و کرامت تکلیفی بر عهده دولت است و  دولت تدبیر و امید علاوه بر این برای بیمه کردن افراد فاقد پوشش بیمه‌ای برنامه‌ریزی کرده است.

مدیر صندوق استان البرز اظهار داشت: اطلاع‌رسانی خدمات صندوق برای کشاورزان‌، روستائیان و عشایر شهرستان‌، انجام ده گردشی و شناسایی افراد واجد شرایط عضویت در صندوق در توسعه بیمه اجتماعی شهرستان نقش مهمی دارد .

ابوالقاسم پالیزگیر  فرماندار ساوجبلاغ هم ارائه خدمات تأمین اجتماعی را عاملی در جلوگیری از مهاجرت به شهر‌ها و حاشیه شهرها دانست و ادامه داد: توجه به آتیه مردم روستائی و کشاورزان می‌تواند باعث رشد و شکوفایی بخش کشاورزی و توسعه روستا‌ها شود و باید تمامی تلاشمان را برای عضویت افراد واجد شرایط شهرستان انجام دهیم تا زمان پیری‌، بیماری و کارافتادگی و فوت سرپرست بتوانند از مزایای بیمه استفاده کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 104
  • 4,125,494
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©