البرز زنان سرپرست خانوار روستایی و عشایری بهزیستی تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار می‌گیرند

البرز زنان سرپرست خانوار روستایی و عشایری بهزیستی تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار می‌گیرند

در راستای  توانمند‌سازی مددجویان بهزیستی، زنان سرپرست خانوار روستایی و عشایری بهزیستی تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار می‌گیرند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، به منظور اجرای تفاهم‌نامه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر و سازمان بهزیستی جلسه هم‌اندیشی کارشناسان دو دستگاه در استان البرز با حضور هادی بشیری مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان البرز‌ و داریوش بیاتی‌نژاد، مدیر کل بهزیستی استان‌ برگزار شد.

در این جلسه بشیری با تاکید بر اینکه هدف اصلی این تفاهم‌نامه اجرای اصل 29 قانون اساسی است گفت: با استفاده از این تفاهم‌نامه می‌توان با عضویت مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی در صندوق‌های بیمه‌ای گامی موثر در جهت هدفمند کردن فعالیت‌های حمایتی و توانمند‌سازی آنان برداشت.

وی افزود: با توجه به تمدید این تفاهم‌نامه در سال 95 و اضافه‌شدن سهمیه برای معرفی مددجویان واجد شرایط، پایش اطلاعات مددجویان معرفی شده و مددجویان پذیرفته از سوی صندوق امری ضروری به حساب می‌آید

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©