خراسان رضوی برگزاری روز روستا با حضور فعال صندوق بیمه اجتماعی

خراسان رضوی برگزاری روز روستا با حضور فعال صندوق بیمه اجتماعی

مراسم گرامیداشت روز ملی روستا با حضور استاندار خراسان رضوی‌، رئیس سازمان امور عشایر کشور‌، نماینده  شهرستان‌های نیشابور و فیروزه‌، معاون امور عمرانی استاندار‌، مدیر کل دفتر امور روستائی‌، مدیر کل امور عشایر استان و مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان خراسان رضوی در منطقه عشایری ده‌باف و روستای کاریز نو شهرستان نیشابور برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی در این مراسم با اشاره به نقش روستائیان و عشایر در استقلال غذایی کشور‌، از آنان به عنوان قهرمانان عرصه تولید یاد کرد و بر لزوم حمایت و رسیدگی همه جانبه روستاها و مناطق عشایری تاکید کرد.

در این مراسم کاظمی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان خراسان رضوی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت پوشش بیمه ای عشایری استان به سوالات و درخواست‌های عشایر حاضر در جلسه پاسخ گفت.

همچنین همایشی به مناسبت روز ملی روستا در روستای شم‌آباد از توابع شهرستان خوشاب با حضور معاون امور عمرانی استاندار‌، نمایندگان شهرستان‌های سبزوار‌، جوین‌، جغتای‌، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی‌، مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری‌، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر خراسان رضوی و  سایر مسئولین شهرستانی برگزار شد که در جریان آن اولین حکم مستمری ازکارافتادگی روستای شم‌آباد توسط معاون عمرانی استاندار به بیمه شده اهدا شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,476
  • 3,901,157
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©