کرمانشاه بازدید مدیر کل وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی صندوق از روند فعالیت‌های استان

کرمانشاه بازدید مدیر کل وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی صندوق از روند فعالیت‌های استان

مدیر کل وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی صندوق با حضور در استان کرمانشاه از نزدیک بر روند فعالیت‌های این استان نظارت و با تعدادی از مسئولان استان دیدار کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، عباس باقری در جریان این سفر با عباس آبادی، بخشدار بخش بیستون دیدار کرد و در این دیدار عباس‌آبادی با تاکید بر اینکه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان کرمانشاه پیش رونده است گفت: با استفاده از تمام ظرفیت‌های مرتبط با حوزه روستا و مناطق عشایری و با همدلی و هم‌افزایی خوبی که در استان  وجود دارد پوشش بیمه اجتماعی استان را می‌توان به پوشش  کامل  رساند.

باقری همچنین به دیدار فرزادی‌پور، بخشدار بخش ماهیدشت و عباسی رئیس شورای اسلامی شهر زیر بیست هزار نفر ماهیدشت رفت و در این دیدارها به اهمیت بیمه اجتماعی در کشور و زندگی شخصی مردم پرداخت و بر توجه و تلاش هرچه بیشتر مسئولین استان در جهت گسترش و پوشش بیمه اجتماعی در استان تاکید کرد.

وی با حضور در روستای قمشه لر زنگنه و روستای بلوردی با بازماندگان بیمه شده متوفی سید مجید فاطمی قمشه و خانواده بیژن آشوری بیمه شده از کار افتاده کلی دیدار و حکم مستمری آن‌ها را اعطا کرد.

باقری با حضور در منطقه عشایر نشین شهرستان صحنه نیز ضمن دیدار با طوایف و خانواده‌های عشایری از جمله ایل کوچرو ایل ذوله مستقر در این منطقه بر بیمه شدن عشایر نزد صندوق تاکید و اعلام کرد: به فرمایش امام خمینی (س) عشایر از ذخائر انقلاب اسلامی هستند و خدمت به این عزیزان باعث افتخار مسئولین کشور به ویژه مسئولین صندوق است.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 164
  • 4,142,338
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©