مازندران رئیس مجمع نمایندگان استان: بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به حفظ کرامت انسان‌ها می‌انجامد

مازندران رئیس مجمع نمایندگان استان: بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به حفظ کرامت انسان‌ها می‌انجامد

رییس مجمع نمایندگان استان مازندران بر حفظ کرامت انسان‌ها توسط صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، تاکید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، قاسم احمدی لاشکی در بازدید از مدیریت صندوق بیمه اجتماعی مازندران گفت: کار صندوق بیمه اجتماعی، حمایت از روستائیان به‌ویژه حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه است و این طرح که دو سوم حق بیمه از طرف دولت پرداخت می‌شود می‌تواند امید را در دل مردم زنده کند.

وی افزود: ما باید کمک کنیم که روستانشینی تقویت شود و این بیمه یکی از نمونه‌های بارز ایجاد انگیزه در مردم است تا بتوانیم جمعیت را در روستاها نگاه داریم.

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در ادامه ترویج بیمه روستائیان را عاملی برای حفظ کرامت انسان‌ها دانست و تاکید کرد: نمایندگان مجلس، استاندار و دیگر مسئولان باید اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و همه ما وظیفه داریم در توسعه و حمایت از این بخش آستین همت را بالا بزنیم و افق‌های توسعه را ببینیم.

احمدی لاشکی در پایان با تقدیر از تلاش‌های مدیریت صندوق در استان، بر حمایت جدی از روند فعالیت‌های صندوق تاکید کرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,984
  • 4,129,248
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©