فارس ستاد راهبردی صندوق در حسن‌آباد اقلید برگزار شد

فارس ستاد راهبردی صندوق در حسن‌آباد اقلید برگزار شد

ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر در بخش حسن آباد و با حضور کمالی مدیر استان فارس‌، صالحی بخشدار حسن آباد و دیگر اعضاء این ستاد راهبردی برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، بخشدار حسن آباد در این جلسه یکی از موارد مورد غفلت در روستاها را بیمه دانست و گفت: با وجود این بی رغبتی خوشبختانه در حسن آباد موفق شدیم تعداد قابل توجهی از این عزیزان را به عضویت صندوق در آورده و ساکنین مناطق روستایی و عشایری را از این خدمت ارزنده دولت بهره‌مند سازیم‌.

وی افزود: با توجه به نیاز بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به شناخت بیشتر توسط مردم، امیدوارم با برگزاری جلسات توجیهی، دهیاران و ادارات مرتبط بتوانند جهت پوشش بیشتر جامعه هدف همکاری لازم را با  کارگزاران صندوق داشته باشند.

مدیر صندوق در استان فارس هم در این جلسه صداقت‌، صمیمیت، ایمان‌، تدین، نوع دوستی و راستگویی را  از صفات بارز جامعه روستایی و عشایری بیان کرد  و گفت: جامعه روستایی و عشایری  رکن اساسی و اصلی حفظ توان اقتصادی و پشتوانه سیاسی و امنیتی کشور هستند.

کمالی یکی از خدمات ارزنده دولت را محرومیت‌زدایی خواند و گسترش نظام بیمه‌ای و توسعه فعالیت‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در دولت یازدهم را یکی از خدمات دولت در راستای تحقق این امر دانست.

وی در ادامه با اشاره به نوع حرفه و شغل روستائیان و عشایر گفت: این عزیزان در نوک پیکان حوادث و بلایای طبیعی قرار گرفته‌اند و اگر مشکلی گریبان آن‌ها را بگیرد برای بر‌طرف کردن آن در تگنا هستند.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت 18 صندوق بیمه‌ای در کشور گفت: تنها صندوق تامین اجتماعی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از بین این 18 صندوق به روستاییان و عشایر خدمات بیمه‌ای می‌دهد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,101
  • 4,129,365
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©