گلستان تلاش برای بیمه شدن 210 هزار خانواده فاقد بیمه

گلستان تلاش برای بیمه شدن 210 هزار خانواده فاقد بیمه

مدیر‌ صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گلستان در دیدار با مدیرکل امور بانوان استانداری این استان از تلاش برای بیمه شدن 210 هزار خانواده که فاقد هرگونه پوشش بیمه‌ای هستند خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، دانیال پولادوند در این دیدار با اشاره به پیشینه راه‌اندازی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: این صندوق از سال ۱۳۸۴ تاسیس شده و در حال حاضر بیش از 39 هزار خانوار در استان تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان در استان هستند که ازین تعداد 695 نفر آنها مستمری می‌گیرند که 58 نفر آن‌ها مستمری ازکارافتادگی دارند و 637 نفر مستمری بازماندگان.

وی با بیان اینکه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر یک بیمه اختیاری است گفت: انتظار می‌رود که مسئولان استان در معرفی طرح ملی بیمه اجتماعی و امکان برخورداری جامعه از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش گام بردارند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ادامه داد: در حال حاضر حق بیمه صندوق بیمه اجتماعی ۱۵ درصد سطح درآمد ماهانه روستاییان است که ۵ درصد آن را بیمه شده و ۱۰ درصد را دولت پرداخت می‌کند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©