سیستان و بلوچستان تاکید فرماندار قصرقند بر رشد بیمه اجتماعی در این شهرستان

سیستان و بلوچستان تاکید فرماندار قصرقند بر رشد بیمه اجتماعی در این شهرستان

در جریان جلسه ستاد توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر شهرستان قصرقند، فرماندار این شهرستان بر رشد بیمه اجتماعی تاکید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حمیرا ریگی، در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع بیمه اجتماعی ابراز امیدواری کرد که با تلاش مدیران محلی رشد صعودی بیمه اجتماعی در این شهرستان صورت بگیرد.

وی تاکید کرد: به منظور توسعه هر چه بیشتر بیمه اجتماعی در سمرقند هر گونه ارائه تسهیلات و اعتبارات دهیاری‌ها منوط به عملکرد آنها در زمینه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر خواهد بود‌. 

امان‌الله شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان هم گفت: با برنامه‌های ویژه‌ای مانند تقویت کمی و کیفی کارگزاری‌ها‌، شاهد رشد بیمه در این شهرستان که صد درصد ساکنین آن مشمول بیمه اجتماعی هستند خواهیم بود‌.

وی در ادامه به نقش و جایگاه دهیاران و اعضای شورای اسلامی در آگاهی و اطلاع‌رسانی به جامعه هدف به‌عنوان سفیران صندوق تاکید کرد و گفت: توسعه هر روستا منوط به توانمندسازی سرمایه ‌های انسانی منطقه است که صندوق با حمایت‌های خود می‌تواند در این راستا کمک موثری داشته باشد.

شاقوزایی ادامه داد: این مهم مگر با جلب اعتماد و مشارکت بیشتر مردم  میسر نخواهد شد و این وظیفه سنگین بر عهده دهیاران و اعضای شورای اسلامی است تا با نهادینه کردن فرهنگ بیمه در بین مردم‌، خواسته‌های قانونی خود را مطالبه کنند.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©