آذربایجان شرقی کارنامه الکترونیکی بیمه‌شدگان صندوق بیمه اجتماعی در حال صدور است

آذربایجان شرقی کارنامه الکترونیکی بیمه‌شدگان صندوق بیمه اجتماعی در حال صدور است

مدیر‌ صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان آذربایجان شرقی از انجام فرآیند صدور کارنامه الکترونیکی بیمه شدگان این صندوق خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد نظری در جلسه بررسی مشکلات بیمه‌شدگان شهرستان بستان‌آباد که با حضور محمد وحدتی نائب رئیس مجمع نمایندگان استان و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی برگزار شد اظهار کرد: تاکنون با اجرای فاز اول این طرح، استقرار پرونده‌های بیمه‌شدگان در بایگانی متمرکز استانی انجام و فازهای بعدی تا پایان امسال نهایی می‌شود.

نظری ساماندهی وضعیت کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را دیگر اولویت این صندوق دانست و از پیشرفت 70 درصدی طرح تطبیق کارگزاران استان با دستورالعمل ایجاد مؤسسات کارگزاری بیمه خبر داد.

وی افزود: 99 کارگزاری در قالب دهیاری‌ها و تعاونی‌های تولید روستایی و عشایری در سطح استان در طرح ساماندهی قرار دارند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان از کسب رتبه اول استانی شهرستان بستان‌آباد با 16 هزار و 661 بیمه شده معادل 61 درصد جمعیت شهرستان خبر داد و مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی در استان را 4 هزار و 435 خانوار اعلام کرد و گفت: 199خانوار مستمری‌بگیر از میان بیمه‌شدگان روستائی شهرستان بستان‌آباد هستند.

نظری افزود: تمامی کشاورزان و ساکنان شهرهای زیر 20 هزار نفر استان از جمله شهرهای بستان‌آباد و تیکمه‌داش می‌توانند با مراجعه به کارگزاری محل سکونت خود، عضو این صندوق شوند تا از مزایای بازنشستگی، ازکارافتادگی کلی و مستمری فوت بهره‌مند شوند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©