البرز امکان بیمه‌شدن کشاورزان اشتهارد وجود دارد

البرز امکان بیمه‌شدن کشاورزان اشتهارد وجود دارد

کشاورزان شهر اشتهارد می‌توانند همانند روستائیان و عشایر، عضو صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر شوند .


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مدیر صندوق استان البرز در دیدار با فرماندار شهرستان اشتهارد، راههای گسترش پوشش بیمه اجتماعی را برای کشاورزان‌، روستائیان و عشایر این شهرستان بررسی کردند و در جریان آن، هادی بشیری با بیان اهداف‌، وظایف و مزایای صندوق، گزارشی از وضعیت بیمه‌شدگان شهرستان را ارائه و برنامه‌های صندوق استان  را تشریح  کرد.

وی با اشاره به چشم‌انداز صندوق گفت‌: پوشش حداکثری کشاورزان‌، روستائیان و عشایر و ارائه خدمات بیمه‌ای کیفی و پایدار با حفظ منزلت و کرامت هدف اصلی صندوق است که در این راستا باید از تمامی ظرفیت‌های موجود در این شهرستان استفاده کرد تا مشمولین بتوانند از خدمات نظام جامع تأمین اجتماعی برخوردار شوند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان البرز با توجه به پیشینه و قدمت شهرستان اشتهارد در کشاورزی گفت‌: افرادی که سکونت آن‌ها در شهر اشتهارد است ولی شاغل در مشاغل 230 گانه در بخش کشاورزی هستند می‌توانند همانند روستائیان و عشایر عضو صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر شوند. 

بشیری ادامه داد: افراد با عضویت در این صندوق علاوه بر اینکه درآینده از مزایای مستمری پیری و بازنشستگی‌، کارافتادگی کلی‌، مستمری بازماندگان‌، نقل و انتقال بیمه‌ای و… برخوردار می‌شوند در زمان عضویت می‌توانند از کمک ده درصدی دولت در پرداخت حق بیمه استفاده کنند.

وی اظهار داشت‌: مشمولین این صندوق با پرداخت حداقل 180 هزار تومان و حداکثر 420 هزار تومان بابت یک سال عضو این صندوق می‌شوند.

فرماندار اشتهارد هم در این جلسه اطلاع‌رسانی به افراد مشمول را گامی مهم در تحت پوشش قرارگرفتن آنان دانست و  اظهار داشت‌: بخشداران‌، اعضای شورای اسلامی روستاها و شهر‌، دهیاری‌ها‌، جهاد کشاورزی و تمامی نهادهای شهرستان که مرتبط با جامعه هدف هستند می‌بایست همگام با صندوق در آگاه‌سازی و تحت پوشش قرار گرفتن مردم کمک کنند.

ابوالفضل اینانلو ادامه داد: حل مشکل عضویت کشاورزان ساکن در شهر اشتهارد می‌تواند در اعتماد‌سازی مردم و تشویق آنان به بیمه پردازی موثر باشد.  

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 624
  • 3,888,879
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©