یزد دعوت از مردم اشکذر برای عضویت در صندوق

یزد دعوت از مردم اشکذر برای عضویت در صندوق

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد در جریان نماز عقیدتی سیاسی جمعه شهرستان اشکذر از مردم این شهر برای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی دعوت کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حسن ابراهیمی با بیان اینکه تمامی ساکنان شهرهای زیر بیست‌هزار نفر و روستائیان می‌توانند به عضویت صندوق درآیند به مزایای عضویت در صندوق یعنی مستمری پیری‌، ازکار افتادگی و بازماندگان اشاره کرد و گفت‌: با توجه به اینکه ساکنان روستا‌ها و شهر‌های زیر بیست هزار نفر مشمول صندوق بوده و میتوانند با عضویت در صندوق از مزایای آن بهره‌مند شوند اطلاع‌رسانی به افراد فاقد بیمه زمینه بهره‌مندی آن‌ها را فراهم می‌کند.

وی تعداد بیمه‌شدگان صندوق در شهرستان اشکذر را حدود هزار نفر و تعداد مستمری‌بگیران این شهرستان را حدود 30 نفر اعلام و اظهار امید‌واری کرد که تمام شهروندان فاقد بیمه، تحت پوشش قرار گیرند و در آینده بتوانند ازخدمات صندوق بهره‌مند شوند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©