تهران تاکید بر حمایت استانداری تهران از بیمه اجتماعی

تهران تاکید بر حمایت استانداری تهران از بیمه اجتماعی

در جریان جلسه مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان تهران با مشاور و مدیر کل حوزه استاندار تهران، بر حمایت این نهاد از صندوق تاکید شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه مهدوی شاهرودی، مشاور و مدیر کل حوزه استاندار تهران با استقبال از پیشنهاد برگزاری جلسه میان استاندار تهران و مدیرعامل صندوق، بر حمایت جدی استانداری تهران از صندوق بیمه اجتماعی تاکید کرد و گفت: از آنجایی که این صندوق نقش برجسته‌ای در توسعه مناطق محروم استان ایفا می‌کند، استانداری تهران، به صورت جدی از فعالیت‌های آن حمایت خواهد کرد.

مهدی ابارشی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان تهران هم در این دیدار با اشاره به اینکه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در راستای اجرای اصل 29 قانون اساسی می‌تواند خدمت به روستاییان را از نوع حمایتی به بیمه‌ای تغییر دهد گفت: این موضوع باعث خواهد شد توام با تامین معیشت، کرامت روستاییان نیز حفظ شود.

وی تاکید کرد: افزایش هم‌افزایی بین دستگاهی برای کمک به صندوق برای انجام ماموریت خود با سرعت بیشتری از اهمیت به سزایی برخوردار است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,192
  • 4,129,456
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©