شورای مدیران صندوق با حضور مدیران استانی برگزار شد دستور مدیرعامل برای تحرک بخشی به عملیات اجرایی

شورای مدیران صندوق با حضور مدیران استانی برگزار شد دستور مدیرعامل برای تحرک بخشی به عملیات اجرایی

مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به تمامی مدیران تاکید کرد: باید در 4ماهه پایانی امسال تحرک و شتاب بیشتری در جذب و تمدید بیمه شدگان در سراسر کشور را شاهد باشیم.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، محمد‌رضا رستمی در این جلسه ضمن بررسی مراحل اجرای مناقصه عمومی ایجاد و راه‌اندازی زیرساخت استاندارد مرکز داده و معماری شبکه صندوق، بر اجرای طرح پالایش و ارزیابی دقیق عملکرد استان‌ها تاکید کرد و افزود: از این پس معیار پرداخت‌های تشویقی به استان‌ها میزان افزایش جذب و تمدید بیمه‌شدگان به‌ویژه بیمه‌شدگان جوان خواهد بود.

در ادامه این جلسه هر یک از معاونین، مدیران کل و مدیران ستادی گزارشی از برنامه‌های در دست اجرای خود و میزان پیشرفت و تنگناهای اجرایی را مطرح کرده و با دستورات مدیرعامل صندوق نسبت به رفع موانع موجود تصمیم‌گیری شد.

در این نشست تعدادی از مدیران استانی صندوق حضور داشتند که به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در زمینه طرح‌های در دست اقدام پرداختند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©