مازندران تاکید نماینده بابل بر ضرورت تبیین بیمه اجتماعی

مازندران تاکید نماینده بابل بر ضرورت تبیین بیمه اجتماعی

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت فرهنگ‌سازی و تبلیغ بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خاطرنشان کرد: ما فرزندان پدران قد خمیده و روستائی هستیم که دور هم جمع شده‌ایم و حالا باید برای آبادانی کشور و برای جامعه روستائیان و عشایر کشاورزان تلاش کنیم.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حسین نیاز آذری در جریان هشتمین جلسه شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مازندران با بیان این مطلب بر ضرورت تبیین بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان وعشایر تاکید کرد و گفت: آینده یعنی بیماری و خطرات تهدید کننده پیری؛ به همین دلیل باید از همین حالا برای آن تدبیری بیاندیشیم.

وی افزود: نماد این تدبیر توجه ویژه به مقوله بیمه و بخصوص بیمه روستائیان است و در این راستا هم مردم و هم دولت و مجلس باید دست به دست هم بدند تا این بیمه که می‌تواند به ارتقاء سطح روستاها منجر شود، صورت گیرد.

مدیری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان مازندران نیز در این جلسه، ضمن ارائه گزارش از عملکرد بیمه اجتماعی استان تصریح کرد: طرح بازنشستگی پیش از موعد که توسط نمایندگان مجلس در حال بررسی، گرچه امید را در دل مردم زنده می‌کند اما بار مالی سنگینی به دوش صندوق بیمه اجتماعی وارد می‌کند که باید برای آن برنامه‌ریزی درستی صورت بگیرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 235
  • 3,888,490
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©