مازندران دستور استاندار در بسیج هماهنگی برای تبیین بیمه اجتماعی

مازندران دستور استاندار در بسیج هماهنگی برای تبیین بیمه اجتماعی

استاندار مازندران و رئیس ستاد اجرای توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر دستور بسیج هماهنگی جهت ترویج بیمه روستائیان را صادر کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در جریان دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان مازندران با ربیع فلاح جلودار، استاندار این استان، چالش‌ها، فرصت‌ها، تنگناها و مواردی که رفع آن‌ها چتر بیمه‌ای را گسترش می‌دهد، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و پس از ارتباط استاندار مازندران با مدیرعامل صندوق و تاکید هر دو به ضرورت ترویج بیمه اجتماعی، در راستای گسترش عدالت اجتماعی و کرامت انسانی فلاح جلودار، دستور بسیج هماهنگی جهت ترویج بیمه روستائیان را صادر کرد.

در همین رابطه مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان مازندران با اشاره به اهتمام دائم و ویژه استاندار محترم مازندران به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خواهان همراهی تمامی دست اندرکاران مرتبط با جامعه هدف برای پیشبرد امور صندوق شد.

علی قمی با اعلام اینکه مدیریت صندوق در استان با همراهی و همدلی کارکنان تلاش‌گر صندوق با فعالیت‌های شبانه‌روزی و تعامل گسترده با دستگاه‌های مرتبط تلاش دارد تا نقطه عطفی در عملکرد اجرایی صندوق در این استان ایجاد کند دستور صریح استاندار مازندران، برای بسیج امکانات برای افزایش جذب بیمه شدگان جدید را مایه مباهات دانست.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 963
  • 3,865,676
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©