یزد آغاز همکاری صندوق با سازمان نظام دامپزشکی

یزد آغاز همکاری صندوق با سازمان نظام دامپزشکی

جلسه برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری به منظور افزایش همکاری‌های دفتر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان یزد و سازمان نظام دامپزشکی استان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان یزد با اشاره به تبصره 7 ماده 2 قانون افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی‌، خواستار همکاری بیشتر دو نهاد و استفاده از ظرفیت نظام دامپزشکی به منظور افزایش پوشش بیمه‌ای در این جامعه شد‌.

علی اکبر حداد، مدیر سازمان نظام دامپزشکی استان یزد هم در این جلسه با بیان اینکه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌تواند در سال‌های آینده باعث رونق روستا‌ها شود از همکاری بین صندوق و سازمان نظام دامپزشکی استقبال و تمهیدات لازم را برای آن اجرایی کرد.

وی با مثبت ارزیابی کردن امکان انتقال سابقه در صندوق بیمه اجاماعی، اطلاع‌رسانی به دانشجویان مرتبط با جامعه روستایی و عشایری را از اولویت‌‌ها برشمرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 767
  • 4,128,031
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©