سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه‌ریزی صندوق تاکید کرد: لزوم تداوم در برگزاری جلسات ستاد راهبردی صندوق در استان‌ها

سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه‌ریزی صندوق تاکید کرد: لزوم تداوم در برگزاری جلسات ستاد راهبردی صندوق در استان‌ها

سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه‌ریزی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بر لزوم تداوم در برگزاری جلسات ستاد راهبری صندوق تاکید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، یاور میرعباسی در جریان سفر به استان همدان با حضور در جلسه ستاد راهبردی صندوق در شهرستان بهار که با حضور مصطفی شریعتی، مدیرکل امور استان‌های صندوق برگزار شد با بیان اینکه استان همدان به لحاظ پیگیری امور به‌ویژه برگزاری جلسات ستاد راهبردی از عملکرد بسیار مطلوبی برخوردار بوده است گفت: مدیریت این استان توانسته بیش از 33 درصد از جامعه هدف را در این استان تحت پوشش قرار دهد.

وی با تاکید بر اهمیت برگزاری جلسات ستاد راهبردی صندوق گفت: خوشبختانه با همت فرماندار شهرستان بهار، این شهر، رتبه اول در برگزاری جلسات ستاد راهبردی را در استان دارد که این موضوع اثرات مطلوبی را همراه داشته است به‌طوری که با پوشش 44 درصدی کشاورزان ، روستائیان و عشایر رتبه دوم جذب بیمه شده استان از نتایج آن این استان است

سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه‌ریزی صندوق در ادامه سفر خود به استان همدان با تعدادی از مدیران اجرایی استان دیدار و در جریان بحث و تبادل نظر در جهت ارتقای سطح پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر بر لزوم همکاری مدیران و مسئولان استان و دستگاه‌های اجرایی استان در این راستا تاکید کرد.

میرعباسی و شریعتی، همچنین در جریان این سفر از چند کارگزاری بازدید و با مدیران این کارگزاری‌‌ها در خصوص مسائل جاری حوزه‌های تحت پوشش این کارگزاران به تبادل نظر پرداخته و در جریان نتایج عملکرد این کارگزاران در یک سال اخیر قرار گرفتند. علاوه بر این سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه ریزی در بازدید از چند شهرستان و روستای استان از نزدیک با کشاورزان و روستائیان استان دیدار داشت و نظرات آنها در رابطه با صندوق را جویا شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 71
  • 4,125,461
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©