یزد تلاش برای افزایش ضریب نفوذ بیمه در بخش‌های مرکزی و بهمن

یزد تلاش برای افزایش ضریب نفوذ بیمه در بخش‌های مرکزی و بهمن

در جریان نشست هماهنگی و توجیهی بیمه ‌ای با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و دهیاران و مسئولان شورای روستاهای شهرستان ابرکوه هدف‌گذاری‌های برای افزایش ضریب نفوذ و جذب بیمه‌شدگان جدید در بخش‌های مرکزی و بهمن مطرح شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در جریان این جلسه مدیر صندوق استان یزد، ضمن تشریح مزایا و نحوه عضویت خواستار همکاری دهیاران در تحقق سهمیه تکلیفی شد.

حسن ابراهیمی با بیان اینکه تاکنون دو هزار نفر در این شهرستان به عضویت این بیمه درآمده‌اند تصریح کرد: 110خانوار از افراد تحت پوشش، در حال دریافت مستمری فوت یا ازکار‌افتادگی هستند

در این جلسه بخشدار مرکزی ابرکوه، بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و بحث بازنشستگی را دغدغه اصلی بسیاری از اهالی دانست و خواستار تسهیل در امور بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©