آذربایجان شرقی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، عنصر تحقق اقتصاد مقاومتی در بستر روستاهاست

آذربایجان شرقی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، عنصر تحقق اقتصاد مقاومتی در بستر روستاهاست

فرماندار شهرستان شبستر گفت: توسعه فعالیت‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر عنصری مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی در بستر روستاهاست.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، منصور طالب‌پور در دیدار با مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان، با استقبال از توسعه فعالیت‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان به عنوان عنصری مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی در بستر روستاها، بر تقویت کارگزاری‌های صندوق و تعامل با بخشداران و دهیاری‌های شهرستان تأکید کرد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان نیز در این دیدار با اشاره به رتبه ششم شهرستان شبستر در بین شهرستان‌های استان از لحاظ تعداد بیمه شدگان صندوق اجتماعی کشاورزان و روستاییان، اظهار داشت: در حال حاضر، 11 هزار و 500 نفر از روستاییان و کشاورزان شهرستان شبستر تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان قرار دارند.

محمد نظری، با بیان اینکه 576 حکم مستمری ماهیانه ازکارافتادگی و فوت برای خانوارهای روستایی شهرستان شبستر صادر شده، گفت: این تعداد، 13 درصد کل مستمری بگیران استان را تشکیل می دهد.

وی، همچنین در نشستی با مسؤولان شهرداری و شورای اسلامی شهر کوزه‌کنان که با حضور کارگزاران شهرستان شبستر انجام گرفت، به مزایای تعمیم لایه های بیمه اجتماعی به شهرهای زیر 20 هزار نفر اشاره کرد و افزود: این مهم یکی از اقدامات رفاهی قابل تحسین دولت تدبیر و امید در راستای برخورداری ساکنین شهرهای کوچک از خدمات بازنشستگی، از کار افتادگی و فوت محسوب می‌شود.

نظری خواستار مشارکت و عضویت شهروندان کوزه کنانی و سایر اهالی منطقه در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,471
  • 3,901,152
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©