اصفهان تاکید نماینده ولی فقیه در فلاورجان بر توجه بیشتر به بیمه اجتماعی

اصفهان تاکید نماینده ولی فقیه در فلاورجان بر توجه بیشتر به بیمه اجتماعی

نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه شهرستان فلاورجان با تاکید بر اهمیت توجه بیشتر به بیمه اجتماعی گفت: تغییرات شرایط آب و هوایی و بعضی از مشکلات باعث شده که کشاورزان، روستاییان و عشایر بیشتر از گذشته نگران زندگی خود و خانوادشان باشند و به همین منظور باید همه مسئولان به موضوعی مانند بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر دقت بیشتری کنند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین قدوسی در جلسه ستاد راهبردی صندوق در شهرستان فلاورجان با بیان این مطلب گفت: توسعه بیمه اجتماعی نیاز به فرهنگ‌سازی دارد و در این راستا می‌توان از طرح هجرت- روحانیون مستقر در روستا – بسیج و تریبون نماز جمعه استفاده کرد.

عماد استکی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اصفهان در این جلسه گفت: افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی روستائیان در گرو همکاری و تعامل مناسب دستگاه‌های مرتبط است.

وی با اشاره به نامگذاری سال 95 به اقتصاد به مقاوتی ، اقدام و عمل از طرف مقام معظم رهبری،  تصریح کرد: برای حصول نتیجه مورد انتظار می‌‌بایست پا را فراتر از برگزاری جلسات صرف نهاد و به معنی واقعی کلمه وارد مرحله اقدام و عمل شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©