بوشهر همکاری‌های بیشتر  مشترک صندوق و سازمان نظام مهندسی جهاد کشاورزی

بوشهر همکاری‌های بیشتر  مشترک صندوق و سازمان نظام مهندسی جهاد کشاورزی

جلسه مشترک صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان بوشهر، سازمان نظام مهندسی جهاد کشاورزی و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری این استان بوشهر به منظور هم‌اندیشی برای گسترش چتر بیمه‌ای برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان بوشهر، مزایای عضویت در صندوق را برای اعضای حاضر در جلسه تشریح و با اشاره به تبصره 7 ماده 2 قانون افزایش بهره‌‌وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی، خواستار همکاری بیشتر سه نهاد و استفاده از ظرفیت سازمان نظام مهندسی و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری به منظور افزایش پوشش بیمه‌ای شد.

مدیر سازمان نظام مهندسی استان بوشهر هم در این جلسه با بیان اینکه بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر می‌تواند در سال‌های آینده باعث رونق روستاها شود از همکاری بین صندوق و سازمان نظام مهندسی استقبال و تمهیدات لازم را برای آن اجرایی کرد.

میرشکاری‌ با مثبت ارزیابی کردن امکان انتقال سابقه در صندوق بیمه اجتماعی‌، اطلاع‌رسانی به کارشناسان مرتبط با جامعه روستایی و عشایری را از اولویت‌ها برشمرد.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,935
  • 4,129,199
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©