خراسان شمالی تبیین مزایای صندوق برای زنان روستایی

خراسان شمالی تبیین مزایای صندوق برای زنان روستایی

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان شمالی در جریان گردهمایی صندوق‌های خرد زنان روستایی سازمان جهاد کشاورزی به تبیین مزایای صندوق برای زنان روستایی پرداخت.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علیرضا اسدی در این گردهمایی موفقیت‌، ماندگاری و آینده صندوق بیمه اجتماعی را در گرو جذب بیمه‌شدگان جدید و حفظ بیمه‌شدگان سنوات قبل و انجام بموقع تعهدات از طرف صندوق دانست و گفت: پاسخگویی به مطالبات به‌حق جامعه هدف صندوق و جذب بیمه‌شدگان با سنین زیر 50 سال و بیمه‌پردازی مستمر و تمدید به ‌موقع و واریزحق بیمه سالانه از سوی بیمه‌شده‌ها باعث رشد و شکوفایی و تقویت جایگاه صندوق می‌شود.

وی در ادامه به برنامه آتی صندوق در خصوص ارائه خدمات بیشتر برای جامعه هدف اشاره و بر ضرورت بیمه زنان روستایی و  ادامه بیمه‌پردازی بیمه‌شدگانی که بنا به دلایل مختلف انفصال بیمه‌ای داشته‌اند تاکید کرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©