یزد امکان استفاده تمام ساکنان شهرستان تفت از مزایای صندوق

یزد امکان استفاده تمام ساکنان شهرستان تفت از مزایای صندوق

مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد در سخنرانی خود در نماز جمعه این شهرستان بر امکان استفاده تمامی ساکنان شهرستان تفت از مزایای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حسن ابراهیمی با بیان اینکه تمام ساکنین شهرهای زیر بیست هزار نفر و روستائیان می‌توانند به عضویت صندوق درآیند به مزایای مستمری پیری‌، ازکار افتادگی و مستمری بازماندگان صندوق اشاره کرد و گفت: باید با اطلاع‌رسانی درست به واجدین شرایط، آن‌ها را از مزایای صندوق بیمه اجتماعی باخبر کنیم.

وی تعداد بیمه شدگان این صندوق در شهرستان تفت را حدود چهارهزار و 392 نفر و تعداد مستمری‌بگیران این شهرستان را حدود 228 نفر اعلام و اظهار امید‌واری کرد که همه شهروندان فاقد بیمه، تحت پوشش قرار گیرند و در آینده بتوانند ازخدمات صندوق بهره‌مند شوند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 572
  • 3,888,827
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©