آذربایجان شرقی ابلاغ شاخص‌های جذب کیفی بیمه‌شدگان روستایی و عشایری به کارگزاران

آذربایجان شرقی ابلاغ شاخص‌های جذب کیفی بیمه‌شدگان روستایی و عشایری به کارگزاران

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان آذربایجان شرقی از ابلاغ شاخص‌های جذب کیفی بیمه‌شدگان روستایی و عشایری به کارگزاران خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد نظری در جلسه ماهانه اعضای شورای هماهنگی ادارات و سازمان‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این خبر اظهار داشت: برنامه جذب کیفی بیمه شده‌های روستایی و عشایری در استان در راستای پیاده‌شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه بیمه‌ای اجرایی می‌شود.

وی جذب و ترغیب جوانان روستایی، عشایری و ساکنین 49 شهر زیر بیست هزار نفر جمعیت استان برای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی با رویکرد کاهش میانگین سنی بیمه شدگان جدید به زیر 35 سال را از مهم‌ترین شاخص‌های جذب کیفی بیمه شدگان صندوق دانست و ادامه داد: ساماندهی وضعیت کارگزاران طرف قرارداد سراسر استان به منظور تسهیل دسترسی متقاضیان به دفاتر کارگزاری و طی فرآیند نام نویسی و عضویت در کوتاه‌ترین زمان ممکن، اهتمام به معاینات پزشکی بدو بیمه‌پردازی برای متقاضیان بالای 50 سال با تعیین پزشکان معتمد در تمامی شهرستان‌ها، توجیه بیمه‌شدگان به فواید ناشی از پرداخت حق بیمه سالانه در سطوح بالاتر درآمدی مبنای کسر حق بیمه با تشکیل نشست در مناطق روستایی و ارتقای میانگین نرخ بیمه‌پردازی مستمر از 61 درصد کنونی به 70 درصد از دیگر شاخص‌های مهم عملیاتی در جذب کیفی بیمه شدگان صندوق است.

در این جلسه همچنین مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با تأکید بر اهمیت بیمه اجتماعی برای اقشار مولد روستایی و عشایری جامعه از تلاش‌های مدیریت و کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی استان در جذب 44 درصدی مشمولین و تحت پوشش قرارگرفتن بیشترین تعداد بیمه شده در سطح کشور تقدیر کرد.

میراحد حسینی خواستار حمایت و تشریک مساعی تمامی اعضای شورای هماهنگی در پیشبرد اهداف صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,254
  • 3,867,967
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©